Bursa'da Sular Kesilecek

Su ve Kanalizasyon İdaresi Tarafından Yapılacak Altyapı Çalışması Nedeniyle Yıldırım ve Nilüfer İlçelerinde 17– 18 Ocak Tarihlerinde Su Kesintisi Uygulanacağı Bildirildi.Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak altyapı çalışması nedeniyle Yıldırım ve Nilüfer ilçelerinde 17– 18 Ocak tarihlerinde su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre, Nilüfer ilçesi Alaaddinbey Mahallesi ve Küçük Sanayi bölgesinde içmesuyu şebeke bağlantı çalışması yapılacağından, 17 Ocak Pazartesi günü, 08.00 ile 18.00 saatleri arasında, Alaaddinbey Mahallesi'nde; Yıldırım İlçesi Bağlaraltı Mahallesi 2. Cadde'de yapılacak içme suyu ana iletim hattı bağlantı çalışmaları nedeniyle de 18 Ocak Salı günü, 00.10 ile 24.00 saatleri arasında, Bağlaraltı, Erikli, 75. Yıl, Esenevler, Yiğitler ve Değirmenönü mahalleleri ile Otosansit'te su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların bildirilen zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.


sponsored ads
sponsored ads
sponsored ads