Ankara'da Zincirleme Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı

Ankara'nın Yenimahalle İlçesinde Bir Markete Ait Servis Aracının da Karıştığı Zincirleme Trafik Kazasında Servis Aracı Sürücüsü Hayatını Kaybetti, 1'i Ağır 4 Kişi de Yaralandı. Kazayı Duyarak Olay Yerine Gelen Market Yetkilisinin Servis Aracındaki Ölen Şoför Yerine Market Yazısını Kapatmaya Çalışması Dikkat Çekti.

Ankara'da Zincirleme Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı


Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bir markete ait servis aracının da karıştığı zincirleme trafik kazasında servis aracı sürücüsü hayatını kaybetti, 1'i ağır 4 kişi de yaralandı. Kazayı duyarak olay yerine gelen market yetkilisinin servis aracındaki ölen şoför yerine market yazısını kapatmaya çalışması dikkat çekti.

Edinilen bilgiye göre, kaza, Batıkent Ergazi Mahallesi 5. Cadde 216 Sokak kavşağında meydana geldi.

Cadde üzerinden Ergazi istikametine giden bir markete ait Naci Ünalan'ın kullandığı 06 AK 8952 plakalı servis aracı, önce 216 Sokak'tan gelen 06 E 4190 plakalı otomobile çarptı. Hızını alamayan servis aracı, park halinde bulunan 06 BR 6126 ve 06 BY 9027 plakalı araçlara çarptıktan sonra durabildi.

Kazada servis aracı sürücüsü Naci Ünalan olay yerinde hayatını kaybetti, 1'i ağır 4 kişi de yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla yakındaki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

MARKET YETKİLİSİ ŞOFÖR YERİNE YAZIYI KAPATMAKLA İLGİLENDİ

Bu arada, kazada ilginç bir olay yaşandı. Kazayı duyarak olay yerine gelen market yetkilisi basın mensuplarının görüntü aldığını fark edince kazada hayatını kaybeden servis sürücüsü yerine servis aracı üzerindeki market yazısını kapatmaya çalıştı.

Yetkili kendini görüntülemeye çalışan basın mensuplarına da tepki gösterdi.

CUMHURBAŞKANLIĞI YANINDAKİ KAZADA BİR KİŞİ YARALANDI

Öte yandan, Çankaya ilçesi Çankaya Caddesi Cumhurbaşkanlığı 3 nolu nizamiye önündeki ayrı bir kazada da 1 kişi yaralandı.

"Ali" isimli soyadı öğrenilemeyen bir kişinin kullandığı 06 YA 0323 plakalı otomobile Çankaya Caddesi üzerinde 'U' dönüşü yaptığı sırada karşı yönden gelen ve sürücüsünün ismi henüz öğrenilemeyen 06 DTJ 57 plakalı otomobil çarptı.

Kazada 'U' dönüşü yapan araçta bulunan Z.K. isimli kadın yaralandı. Yaralı kadın olay yerine gelen ambulansla Güven Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza sonrası caddede bir süre trafik aksadı. (CİHAN)


sponsored ads
sponsored ads
sponsored ads